Hodnotenie obchodu

4,9 11 hodnotení
5
10x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
L Avatar autora Lucia R. | 25.12.2023
Potvrdzujem spokojnosť s produktami od Healie. Mám 41 rokov. Ako človek, ktorý má rád behanie a cvičenie, som bola veľmi smutná, keď som nemohla na nohy ani došlapnúť kvôli bakerovym cystám a diagnostikovanej artróze. A ešte k tomu aj pád na lyžiach a natrhnuté postranné väzy v kolene. Ortopéd mi odporučil pravidelné užívanie kolagénu. Dlhá rekonvalescencia a rozhodnutie zakúpiť kolagén typu II od Healie bola najlepšia voľba. Pred zakúpením som posudzovala zloženie kolagénu a viacerí mi odporučili túto značku. Znova aktívne behám a kolagén typu II som kúpila aj 14 ročnej dcére, ktorá profesionálne tancuje a záťaž na kolená je veľká. Kolagén od Healie pravidelne užívam a skúsila som aj Kolagén Prémium, kde môžem taktiež potvrdiť zlepšenie na pleti a nechty boli tvrdšie.
MK Avatar autora Michaela Kraus | 22.9.2023
S Healie som veľmi spokojná. Väčšinou mi robí problém dôverovať veľkým eshopom, no tu ma presvedčilo, že Healie je priamo výrobcom svojich produktov a nie len prekupníkom.
PZ Avatar autora Peter zo ZV | 22.9.2023
Eshop Healie.eu je pre mňa objavom. Snažím sa o chudnutie a zvolil som produkty EATLESS a FATLESS. Systémovo to funguje a som spokojný. Zatiaľ nemám pocit, že by to niečo čudné alebo magické, ale vidím zlepšenie a to je pre mňa dôležité. Uvidíme, ako sa to ďalej vyvinie.
MM Avatar autora Mária Machalová | 22.9.2023
Bola som skeptická, hľadala som kolagén pre ženy s všetkými typmi - I., II. a III. Našla som Healie.eu a rozhodla sa to skúsiť. Moja pokožka a vlasy sú zreteľne lepšie.
MP Avatar autora Milan Penksa | 22.9.2023
Skepticky som váhal, ale parametre kolagénu od Healie ma prekvapili. Po užívaní 3 balení vidím jasné zlepšenie pokožky a kvality nechtov.
IM Avatar autora Ing. František Mráz | 22.9.2023
Objednal som kolagén od Healie ako darček pre manželku. Balenie je nádherné, takže si ho manželka nechala na šperkovnicu.
ZP Avatar autora Zigmund Petrovický | 22.9.2023
Nerád píšem hodnotenia, ale v prípade Healie urobím výnimku. Eshop odporúčam.
JK Avatar autora Jarmila Kováčová | 22.9.2023
Som veľmi spokojná s eshopom. Tu nakupujem nielen kolagén, ale aj iné výživové doplnky. Ušetrila som čas, nemusím hľadať v rôznych obchodoch. Skvelá ponuka v jednom mieste.
JV Avatar autora Juraj Vrbovský | 22.9.2023
Po niekoľkých mesiacoch užívania kolagénu som konečne cítil zlepšenie svojich kĺbov. Pri ostatných som mohol čakať donekonečna.
ZK Avatar autora Zyna Kovaľčuková | 22.9.2023
Ich veci na chudnutie fakt fungujú. Super výsledky, dúfam, že toto nezbadajú :-)
MW Avatar autora Martina Weinsbergerová | 22.9.2023
Eshop www.healie.eu vyniká v kvalite svojich produktov. Ich rýchle dodanie je veľkým plusom a robí z nich dôveryhodného dodávateľa pre môj zdravý životný štýl.
11 položiek celkom