IMMUNE CODE na podporu imunity

Ochrana a podpora pre váš imunitný systém. Výnimočný extrakt obsahujúci zložky kolostra (nukleotidy) s preukázateľnou účinnosťou. 

 • Správne fungovanie imunity v období vírusov, fyzickej a psychickej záťaže.
 • Ochrana proti starnutiu tela.
 • Zrýchlenie rekonvalescencie po operáciách.
 • Zlepšená regenerácia tela po záťaži.
 • Ideálne pre športovcov na regeneráciu.
 • Zlepšenie imunitnej reakcie.
 • Klinicky overený výsledok.

Obsah balenia: 20 g, 60 kapsúl, zodpovedá 60 dávkam.
Dávkovanie: jedna kapsula kedykoľvek počas dňa, ideálne 30 minút ráno pred jedlom. 

 

€33
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
24.6.2024
IMMUNE CODE na podporu imunity
čisto prírodný produkt
100% prírodné produkty
Dodávka zadarmo
Doprava nad 50€ zadarmo
Klinicky overená účinnosť
Klinicky overená účinnosť
Certifikované vo Francúzsku
Certifikované vo Francúzsku

Podrobný popis

Ochrana a podpora pre váš imunitný systém

Revolučný extrakt obsahujúci zložky z kolostra – prvotné materské mlieko a nukleotidy, ktoré sú základom pre optimálnu funkciu vášho imunitného systému. Tento produkt je navrhnutý tak, aby vám poskytol tú najlepšiu ochranu a podporu pre vaše telo v období vírusov, fyzickej a psychickej záťaže, po operáciách alebo pri intenzívnom športe.

Ako vám pomôže Immune Code?

 • Pri regenerácii – rýchlejšie zotavenie po prechádzke v prírode, športovom výkone, alebo po operácii.
 • Pri chorobe – imunitná reakcia potrebuje sa rýchlo šíriť aby telo nebolo napadnúté nežiadúcim vírusom, alebo baktériou. 
 • Proti starnutiu – bunky sa rýchlejšie obnovujú, telo sa omladzuje. 

Pravidelným užívaním získate

Silnejší imunitný systém. Immune Code obsahuje Betaglukán, ktorý je „palivom“ pre vaše imunitné bunky. Zvýšenie obranyschopnosti vášho tela pomôže bojovať proti vírusom a infekciám.

Rýchlejšiu regeneráciu. Nukleotidy podporujú rast buniek a obnovu tkaniva po fyzickej alebo psychickej záťaži, čím urýchľujú regeneráciu tela. Tento produkt je ideálny pre športovcov, ľudí s nadmernou fyzickou záťažou alebo klientov s poruchou imunitného systému.

Prevenciu starnutia. gImmune Code pomáha chrániť vaše telo pred starnutím tým, že podporuje správne delenie buniek a regeneráciu tkaniva.

Zlepšenú črevnú bariéru. Nukleotidy zlepšujú integritu črevnej bariéry a poskytujú ochranu pred penetráciou patogénov, čím sa znižuje riziko infekcie a zdravotných problémov.

Immune Code obsahuje kolostrum a nukleotidy, ktoré sa prirodzene vyskytujú v potravinách a materskom mlieku a sú už roky používané vo výžive detskej výživy na podporu rastu orgánov. Tento produkt je ideálny pre športovcov, oslabených jedincov, deti a aktívnych ľudí.

Pri pravidelnom užívaní Healie Immune Code bude vaše telo reagovať na okolité vplyvy ako sú baktérie, vírusy, fyzická a psychická záťaž oveľa pružnejšie, rýchlejšie a tak vaše vyliečenie bude kratšie a menej náročné, pretože telo sa bude oveľa rýchlejšie brániť. 

Čo sú nukleotidy?

Prirodzene sa vyskytujú v potravinách a v materskom mlieku, ktoré sa nachádzajú vo všetkých živých bunkách tela. Nukleotidy sa už roky používajú vo výžive detskej výživy na podporu rastu orgánov. Ideálne pre športovcov, oslabených, deti a aktívnych ľudí.

 • Nukleotidy podporujú regeneráciu buniek:
  • bujnenie buniek
  • obnovu tkaniva
 • Nukleotidy pomáhajú podporovať imunitný systém posilňovaním prírodných bariér a aktiváciou a stimuláciou obranného systému.
 • Nukleotidy posilňujú imunitný systém vo všetkých bariérach imunity:
  • vrodená imunitná odpoveď
  • adaptívna imunitná odpoveď
 • Nukleotidy zlepšujú integritu črevnej bariéry a zlepšujú ochranu pred penetráciou patogénov.

Betaglukán

Jedinečný komplexný polysacharid prírodného pôvodu dokáže podporovať obranné reakcie organizmu a ochraňovať ho proti bakteriálnym a parazitárnym chorobám.

Dokáže účinne ochraňovať pred prakticky akýmkoľvek druhom žiarenia. To sa v dnešnej dobe mobilných telefónov, monitorov, wifi sietí atď. pred ktorými prakticky nie je úniku, môže javiť ako zázračná spása. Pôsobí nie len preventívne, ale aj v prípadoch, keď k ožiareniu už došlo.

Dokáže vďaka aktivizovaným makrofágom odstrániť bunky poškodené žiarením, obnoviť poškodenú krvotvorbu a normalizovať množstvo imunitných buniek v kostnej dreni, brzlíku a slezine. Jeho použitie je teda tiež veľmi vhodné ako profylaktický doplnok pri liečbe prostredníctvom chemoterapie alebo rádioterapie. Tu znižuje vedľajšie účinky takejto liečby a urýchľuje rekonvalescenciu.

Výskumy v Číne a Japonsku preukázali výrazné predĺženie dĺžky života pacientov s nádormi pri kombinovanom podávaní chemoterapie a betaglukánu.

Nenechajte svoje telo napospas vírusom a infekciám

Zaobstarajte si Immune Code ešte dnes a začnite cestu k silnejšej imunite! Objednajte si teraz tento život meniaci produkt a choďte životom so sebavedomím, že váš imunitný systém je chránený a posilnený Immune Code.

Dodatočné parametre

Kategória: Imunita, alergie
EAN: 8588008576113

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: