BRAIN GUARD

Klinicky overená inteligentná ochrana pre váš mozog. Zlepšuje:

 • vnímanie;
 • náladu;
 • pozornosť;
 • pamäť;
 • kognitívne funkcie;
 • ochrana nervového tkaniva pred oxidáciou.

Obsah balenia: 11 g, 30 kapsúl, čo zodpovedá 30 dňovej kúre;
Dávkovanie: Jedna kapsula ideálne 30 minút pred jedlom;
Bez GMO zložiek, bez cukrov a lepku. Vhodný pri Keto diéte.

€16,99
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
24.6.2024
čisto prírodný produkt
100% prírodné produkty
Dodávka zadarmo
Doprava nad 50€ zadarmo
Klinicky overená účinnosť
Klinicky overená účinnosť
Certifikované vo Francúzsku
Certifikované vo Francúzsku

Podrobný popis

Predstavujeme vám Brain Guard - revolučný doplnok stravy, ktorý vám pomôže zlepšiť vnímanie, náladu a celkové kognitívne funkcie. Tento inovatívny produkt bol navrhnutý tak, aby vám poskytol všetko potrebné pre optimálny mozgový výkon a zdravie.

 

Brain Guard obsahuje klinicky testovanú látku z rôznych druhov sicílskeho hrozna, extrémne bohatú na antokyány a proantokyanidíny. Healie BRAIN GUARD obsahuje klinicky testovanú látku získanú z rôznych druhov sicílskeho hrozna, ktoré sú extrémne bohaté na antokyány a proantokyanidíny.

Hroznové semená (Vitis vinifera) sú vynikajúcim zdrojom oligomérnych proantokyanidínov (OPC), čo sú silné antioxidanty s množstvom prospešných účinkov na organizmus. Extrakt z hroznových semien Proanthocyanidín OPC má antioxidačné schopnosti, ktoré pomáhajú chrániť vaše telo pred voľnými radikálmi a starnutím pokožky. Taktiež pomáha chrániť mozog a nervové tkanivo pred oxidáciou.

Brain Guard tiež udržiava zdravie ciev, zvyšuje ich napätie a znižuje riziko kardiovaskulárnych chorôb. Okrem toho tento produkt zmierni problémy s PMS, rany, opuchy po úrazoch alebo traumách, kŕčové žily, opuchy dolných končatín a retinopatiu.

5 presvedčivých dôvodov, prečo by ste si mali vybrať Brain Guard

 1. Zlepší vnímanie a náladu. Brain Guard podporuje celkovú kognitívnu výkonnosť a zlepšuje vašu náladu.
 2. Silný antioxidant. Extrakt z hroznových semien Proanthocyanidín OPC chráni váš organizmus pred škodlivými voľnými radikálmi.
 3. Chráni váš mozog. Brain Guard pomáha chrániť mozog a nervové tkanivo pred oxidáciou.
 4. Podporí zdravie ciev. Udržujte svoje cievy v optimálnom stave s pomocou tohto doplnku stravy.
 5. Brain Guard efektívne zmierni problémy s PMS, rany, opuchy po úrazoch alebo traumách, kŕčové žily, opuchy dolných končatín a retinopatiu.

Klinicky preukázateľné výsledky

Klinickou štúdiou bolo preukázané že v priebehu 12 týždňov u starších účastníkov zlepšili kognitívne funkcie ako je pozornosť, okamžitú a dlhodobú pamäť. Rovnako mala suplementácia vplyv na zlepšenie celkovej nálady. Antokyány sú vlastne flavonoidy, čo je slovo označujúce najsilnejší druh antioxidantov, aký (pravdepodobne) existuje. Flavonoidy totiž dokážu bojovať s oxidačným stresom a prejavmi predčasného starnutia

Tak ako všetky antioxidanty, aj antokyány dokážu organizmus ochraňovať pred voľnými radikálmi, ktoré môžu viesť k predčasnému starnutiu, ale aj k ochoreniam srdca či dokonca rakovine. 

Antokyány majú ďalej protizápalové účinky, takže posilňujú imunitný systém človeka a dokážu znižovať riziko vzniku demencie v neskoršom veku. Okrem toho antokyány posilňujú zdravie očí a všeobecne zraku, dokonca aj nočného videnia a dokážu zvyšovať výkon pri cvičení a fyzickej námahe.

Hroznové semená (Vinis vinifera) sú vynikajúcim zdrojom oligomérnych proantokyanidínov (OPC). Antioxidanty hrajú dôležitú úlohu pri vývoji kolagénu vrátane kože, spojivového tkaniva a cievnych stien. Štandardizovaný extrakt z hroznových semien Proanthocyanidín OPC je vysoko účinný (95%) polyfenolový extrakt.

Nečakajte na zlepšenie svojho mozgového výkonu a zdravia – objednajte si Brain Guard ešte dnes a zažite rozdiel.

Dodatočné parametre

Kategória: Pamäť, srdce, pečeň
EAN: 8588008576229

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: