Collagen Typ II na kĺby

Najúčinnejšia komplexná zmes kolagénu typ II a vitamínov pre výživu kĺbov – hydrolyzovaný morský kolagén, glokusamín, chondrointín, kyelina hyalurónová a Vitamín C,  certifikovaný zdroj. Garancia účinných látok.

 • Poskytne výživu pre chrupavky a kĺby.
 • Zlepší hybnosť kĺbov a ich silu pri výkone.
 • Zlepší ukladanie kolagénových vlákien.
 • Pomáha predchádzať artróze.
 • Pomáha navrátiť elasticitu chrupavke a jej funkčnosť.
 • Má protizápalový efekt.
 • Overená účinnosť klinickými štúdiami.

Obsah balenia: 42 g, 60 kapsúl, čo zodpovedá 30 dňovej kúre;
Dávkovanie: Jedna kapsula ráno a jedna večer, ideálne 30 minút ráno pred jedlom;
Bez GMO zložiek, bez cukrov a lepku. Vhodný pri Keto diéte.

€39
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
24.6.2024
Collagen Typ II na kĺby
čisto prírodný produkt
100% prírodné produkty
Dodávka zadarmo
Doprava nad 50€ zadarmo
Klinicky overená účinnosť
Klinicky overená účinnosť
Certifikované vo Francúzsku
Certifikované vo Francúzsku

Podrobný popis

Aj vaše kĺby majú právo byť pevné, ľahko sa hýbať, nebudú suché,  ich chrupavka sa nebude ničiť odieraním, a väzy čo držia kĺb budú silné a dobre sa budú regenerovať po záťaži. S Healie Collagén typ II získavate jedinečný morský kolagén, ktorý sa nachádza len v špeciálnych rybách a ako jediný je súčasťou výživy kĺbov a šliach. 

5 dôvodov prečo tento jedinečný doplnok stravy Vaše kĺby budú milovať:

 1. Úžasná podpora pre vaše chrupavky a šľachy. Kolagén typ II obsahuje rybí kolagén, ktorý je bioaktívny a mikronizovaný na jednotlivé peptidy. To znamená, že tento produkt je ideálny na stavbu chrupaviek, opravu kĺbov a šliach.
 2. Zlepšuje hybnosť a pohyblivosť. Obsahuje chondroitín a glukozamín, ktoré sú známe svojimi pozitívnymi účinkami na pohyblivosť kĺbov. Už po 4-6 týždňoch uvidíte zlepšenie vo vašej schopnosti pohybu bez bolesti.
 3. Bojuje proti zápalom. Boswellia Serrata je prírodná látka s protizápalovými účinkami. Pomáha zmierňovať bolesť pri artróze a zlepšuje funkcie a pohyblivosť kĺbov. Obsahuje aj Vitamín C, ktorý pomáha vstrebávať kolagén typ II.
 4. Klinicky overený a bezpečný. Tento produkt bol podrobený klinickým skúškam, je bez GMO, cukrov, lepku a je vhodný pre keto stravovanie.
 5. Zabraňuje poškodeniu chrupavky. Chondroitín zadržiava vodu a zvyšuje tvorbu proteoglykánov, kolagénu a kyseliny hyalurónovej v chrupavke. Pomáha udržiavať mechanické aj funkčné vlastnosti chrupavky, predchádza artróze a spomaľuje alebo dokonca zastavuje jej priebeh.

Pre koho je Healie Kolagén Typu II určený

 • aktívnych športovcov, ktorí chcú vyživovať svoje kĺby aby sa mohli stále aktívne venovať svojmu športu
 • aktívnych ľudí, ktorí po práci veľmi radi športujú a chcú sa udržať silní a pružní bez obmedzujúcej bolesti
 • hľadajúci pomoc pri artróze, suchosti kĺbov, prasknutých chrupavkách, pooperačných stavoch, regenerácii organizmu.

Healie Collagen Typ II vyrieši tieto problémy

 • zoslabnuté kĺby - kolagén typ II je priamo určený na komplexnú kĺbovú výživu.
 • pocit suchých kĺbov - glukozaním sa koncentruje v kĺbnej chrupavke a zabraňuje vysúšaniu chrupaviek počas pohybu
 • problémom so zničenou chrupavkou
 • zapálenými šľachami 
 • bolesti šliach a kĺbov. 
 • pomoc pri artróze - chondroitín je molekula, ktorá vytvára v kostnej chrupavke hmotu pre uloženie kolagénových vlákien. 

Pravidelné užívanie vám prinesie výsledky

Tak ako každý deň sa potrebujete hýbať, športovať, ako aj dosahovať výsledky vo Vašom každodennom živote, tak potrebujete vo všetkom dosiahnuť harmóniu a funkčnosť. Pre dosiahnutie rovnováhy potrebujete vyživovať svoje kĺby, šľachy a kosti. Healie Collagen Typ II prináša komplexnú kĺbnu výživu

Až cca 60% chrupavky tvorí kolagén typu II, je prítomný v šlachách, ale aj v kostiach a kĺboch. Je veľmi náročné tento typ kolagénu získať a preto je veľmi vzácny a keďže je nevyhnutný pre športovo založeného klienta, tým je aj veľmi žiadaný. Aby kolagén typ II telo vedelo vstrebať, tak k nemu sme pridali 200mg vitamínu C. Kolagén sa potrebuje spojiť s bunkami a tie ho potrebujú vložiť do svojej štruktúry. To zabezpečuje Healie Collagen Typ II bio aktivita. Ak je v kĺbe zápal, Boswellia Serrata ho odstráni.  

Chondroitín -Molekula s najväčším podielom v zmesi glykozamínoglykánov, ktoré vytvárajú v kostnej chrupavke hmotu pre uloženie kolagénových vlákien. Je tvorený v chondrocytoch – bunkách, ktoré sú súčasťou chrupavky. Vekom klesá jeho tvorba a stúpa jeho odbúravanie. Aj preto býva jednou z hlavných zložiek SYSADOA (Symptomatic Slow Acting Drug of Osteoarthrosis) – symptomaticky pomaly pôsobiace látky, ktoré sa využívajú v modernej liečbe osteoartrózy. Účinok sa prejavuje už po 4 – 6 týždňoch a pretrváva asi 2 – 3 mesiace po vysadení.

Funkcie a účinky

 • zadržiava vodu a zvyšuje tvorbu proteoglykánov, kolagénu a kyseliny hyalurónovej v chrupavke
 • inhibuje (zastavuje) aktivitu enzýmov, ktoré chrupavku rozkladajú
 • oboma mechanizmami navracia chrupavke elasticitu a pomáha udržiavať jej mechanické aj funkčné vlastnosti
 • má protizápalový účinok – zmierňuje bolesť pri artróze
 • zlepšuje funkcie a pohyblivosť kĺbov
 • pomáha predchádzať artróze, spomaľuje alebo až zastavuje jej priebeh

Glukozamín je látka, ktorá sa prirodzene vytvára v organizme. Koncentruje sa v kĺbnej chrupavke, kde vytvára dlhšie reťazce, ktoré sa nazývajú glykosaminoglykány, ktoré tvoria základnú štruktúru zloženia chrupavky. Tieto reťazce  ďalej vytvárajú ešte väčšie  molekulárne štruktúry známe ako proteoglykány. Funkcia proteoglykánov spočíva v udržaní vody v kĺbnom priestore, aby nedochádzalo k vysúšaniu chrupaviek počas pohybu a podieľajú  sa tiež na ich vytváraní a obnove. Predpokladá sa, že majú regeneračné účinky na osteoartrózu, chránia kĺby a šľachy pred úrazom pri preťažení a zmierňujú zápal v kĺboch, šľachách, chrupavkách a mäkkých tkanivách. U niektorých ľudí dochádza ku kompletnej obnove poškodených tkanív, u iných dochádza k úľave od bolesti a zlepšeniu  pohyblivosti, pôsobia aj  preventívne. Glukozamín tiež podporuje vstup síry do chrupavky. Kvôli tomuto účinku môže byť  GS najlepším zdrojom glukozamínu. Neschopnosť tvoriť glukozamín môže byť hlavnou príčinou vedúcou k osteoartritíde, najčastejšej forme artritídy (ide o degeneratívne ochorenie kĺbov).                          

Prejavy nedostatku. Ukazuje sa, že niektorí ľudia vekom strácajú schopnosť vytvárať si dostatočné množstvo glukozamínu. Výsledkom je, že chrupavka stráca schopnosť absorbovať nárazy. Váhunosné kĺby ako sú kolenné,  bedrové a kĺby na ruke sú najčastejšie postihnuté osteoartritídou. V postihnutých kĺboch je poškodená chrupavka nahradená tvorbou kostných pruhov na okrajoch kĺbov. Následkom je bolesť, deformita a obmedzenie pohybu. Začiatky osteoartritídy môžu byť veľmi mierne – prvým prejavom je ranná stuhnutosť. Ako choroba pokračuje, začína bolesť pri pohybe v postihnutom kĺbe, ktorá sa zhoršuje pri predĺženej aktivite a prestáva v pokoji.

Prínos GS:Jeho priaznivý účinok je priamy - podporuje tvorbu látok nevyhnutných pre vlastnú funkciu kĺbu a je zodpovedný za podporu opravy kĺbu. Detailné štúdie u ľudí ktorí užívali glukozamín sulfát v podobe tablety tohto produktu  ukazujú, že absorpcia látok je na úrovni  až 98 %. Absorbovaný glukozamín potom ide priamo do kĺbu, kde je začlenený do spojivového tkaniva chrupavky, väziva a šliach.    

Healie Collagen Typ II je unikátne zložený pre kĺbnu výživu

Jeho špeciálne zloženie prináša telu komplexnú dennú starostlivosť o kĺby a zabezpečí zdravú a vyváženú funkčnosť bez obmedzujúcej bolesti. Je veľmi náročné tento typ kolagénu získať, preto je veľmi vzácny, a keďže je nevyhnutný pre športovo založeného klienta, je aj veľmi žiadaný.

Už nečakajte! Objednajte si svoj Kolagén typ II ešte dnes a začnite cítiť úžasné výhody tohto produktu pre vaše kĺby!

Povedali o Healie produktoch

Recenzia kolagén na kĺbyRecenzia kolagén na kĺbyRecenzia kolagén na kĺby

Dodatočné parametre

Kategória: Kolagénové produkty
Záruka: 2 roky
EAN: 8588008576243

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
9x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: